• BIST 119.156
  • Altın 400,100
  • Dolar 6,8585
  • Euro 7,7798
  • İstanbul 27 °C
  • Ankara 29 °C

Kişisel Koruyucu Donanım ve Muhtelif Giyim Eşyası alımı

Kişisel Koruyucu Donanım ve Muhtelif Giyim Eşyası alımı
KKD (KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM) VE MUHTELİF GİYİM EŞYASI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ-24.BÖLGE KARS DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KKD (Kişisel Koruyucu Donanım) ve Muhtelif Giyim Eşyası alımı

4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.   İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: İhale Kayıt Numarası : 2020/292767 1-İdarenin a) Adresi : Örnek Mahallesi A. Gaffar OKKAN Bulvarı 36200 KARS MERKEZ/KARS b) Telefon ve faks numarası : 4742125804 - 4742125811 c) Elektronik Posta Adresi : dsi24@dsi.gov.tr ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ 

2-İhale konusu malın a) Niteliği, türü ve miktarı : 2875 (ADET/ÇİFT/TAKIM) Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. b) Teslim yeri : DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MAKİNA, İMALAT VE DONATIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ / KARS c) Teslim tarihi : Anılan KKD (Kişisel Koruyucu Donanım) ve Muhtelif Giyim Malzemeleri, DSİ 24. Bölge Müdürlüğü Makine İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğüne, sözleşmenin imzalanmasına müteakip 45 (Kırkbeş) takvim günü içinde teslim edilecektir. KKD (Kişisel Koruyucu Donanım) ve Muhtelif Giyim Malzemelerinin tamamı 1 (bir) Partide teslim edilecektir.

3- İhalenin a) Yapılacağı yer : DSİ 24. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü İhale Salonu / KARS b) Tarihi ve saati : 22.07.2020 - 10:00

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler: 4.1. İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler: 4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri; 4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi, 4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri, 4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu. 4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat. 4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz. 4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler: İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir. 4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler: 4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğrafları ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları içeren doküman: 
İstekliler, Teknik Şartname ekindeki "Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi Sual Formu"nu doldurarak teklifi ile birlilkte vereceklerdir. Bu form yetkili kişi/kişilerce ad-soyad/unvan yazılmak suretiyle imzalanmış ve kaşelenmiş olacaktır.

5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanının görülmesi: 7.1. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir. 7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar DSİ 24. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü İhale Salonu / KARS adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.

9. İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

10. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 75 (yetmiş beş) takvim günüdür.

12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

13. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

14. Diğer hususlar: İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır. 

Bu haber toplam 4293 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kars'tan Havadis | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.